7.7

Tenet izle

Tenet

7.7

Tenet izle

Tenet

 • Yapım Yılı 2020
 • Film Süresi 2 saat 30 dakika
 • Ülke İngiltere, Amerika
 • Yönetmen Christopher Nolan


 • Oyuncular Juhan Ulfsak, Jefferson Hall, Ivo Uukkivi, Andrew Howard, John David Washington, Rich Ceraulo Ko, Jonathan Camp, Wes Chatham, Sander Rebane, Martin Donovan, Clémence Poésy, Josh Stewart, Robert Pattinson, Dimple Kapadia, Denzil Smith
Tenet, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu ediyor. Gerçek zamanın ötesinde bir yerde uluslararası bir casusluk görevini yerine getirmeye çalışan kahraman, dünyayı kurtarabilmek için savaşmak zorunda kalır. Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahraman, casusun alacakaranlık dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkar. FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. tekin dedi ki:

  yıllardır sinemaya gitmeyen şahsımı yine sinemaya gönderecek. bundan önce instellar, inception ve dark knight serisinde yaptığı gibi.fragmanını izledim, evet zamanla ilgili bir oynama var yine bir şekilde ama bunu nasıl sunacak hayvan gibi merak ediyorum. beğenirsin beğenmezsin o çok ayrı konuda böyle aşşşırı meta dışı konularla geliyor, oyuncuları öyle güzel seçiyor ki, bu twilight serisinde oynayan eleman selcuksportsizle.me bile o kadar güzel oturmuş ki role.nolan seni çok seviyorum lan, yalnız bu tür filmleri 10 yılda bir değil de şöyle 5 senede bir yap gözüni sevim, tekrar tekrar izleyelim allahına kurban olduğum.

 2. Ali dedi ki:

  Harbi olmuş bu film