8.0

Son Ültimatom izle

The Bourne Ultimatum

8.0

Son Ültimatom izle

The Bourne Ultimatum

  • Yapım Yılı 2007
  • Film Süresi 1 saat 55 dakika
  • Ülke Amerika, Almanya, Fransa, İspanya
  • Yönetmen Paul Greengrass


  • Oyuncular Matt Damon, Julia Stiles, David Strathairn, Scott Glenn, Paddy Considine, Edgar Ramírez, Albert Finney, Joan Allen, Tom Gallop, Corey Johnson, Daniel Brühl, Joey Ansah, Colin Stinton, Dan Fredenburgh, Lucy Liemann
Bundan önceki seride yine kendine rahat bir hayat kurmak isteyen Bourne bu bölümde de aynısını yapmaya çalışmaktadır. Fakat bunu başaramadığının yanında birde düşmanları tarafından kaçırılacaktır. Hafızasını ve aşkını kaybetmiş bir adam olan Bourne yeni yetme kötü adamlar tarafından zor duruma sokulacaktır. Onun için artık tek gaye vardır ilk filmden hatırlayacaksınız hafızasını kayıp ettiği güne tekrar geri dönüp işi kökten çözmeye çalışmaktadır...FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şenay Üçkamer .05324748390. dedi ki:

    Ben Şenay Üçkamer ajan değilim casus değilim ağızımın içinde çürük diş tedavisi diye gitdiğimde kimler neler yerleştirdiler dişlerimin içine bilmiyorum tertemiz bir insanım hiç kimseye iftira atmışlığım yokdur hakkımda söylenilen kötü herşey yalandır çünkü ben yalanlar iftiralar haksızlıklar yüzünden çok çabuk sinirlenen öfkelenen çok iyi bir insanım.