7.1

Sen Ben Lenin izle

You Me Lenin

2208 kez izlendi

7.1

Sen Ben Lenin izle

You Me Lenin

 • Yapım Yılı 2021
 • Film Süresi 86 dakika
 • Ülke Türkiye
 • Yönetmen Tufan Tastan


 • Oyuncular Baris Falay, Sarp Akkaya, Sarp Aydinoglu
Sen Ben Lenin, bir kasabanın umudu olan heykelin çalınmasıyla yaşananları konu ediyor. Bir sahil kasabasının tek kurtuluş umudu turizmdir. Tam da bu sırada dalgalar, kasaba sahiline ahşap bir Lenin heykeli getirir. Heykelin tursitlerin ilgisini çekmesinin ardından belediye heykeli meydana diker. Ülke gündeminde de yer alan bu heykel, herkesin dilindedir. Başbakan ve Rus heyeti ile birlikte görkemli bir açılışın planlandığı sırada Lenin heykeli çalınır. Tecrübeli komiser Erol ve genç komiser Ufuk, heykelin bulunması için Ankara'dan özel olarak görevlendirilir. Erol ve Ufuk'un heykeli bulmak için sadece on iki saatleri vardır. Eldeki delillerse kasabanın geçmişine uzanan bir yolun açılmasına neden olur. FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. zort dedi ki:

  Güzel. Oyunculukların bazısı mükemmel. Zaten tıka basa tecrübeli oyuncu dolu film. Kaç para verdiniz bu kadar adama bilmiyorum artık. Sonu çok etkili olmasa da, kendini hissettirir bir ağırlığa sahip sondan mahrum bir film ama yine de güzel. O kaba polis tamam bizim ülkenin polisi. Fakat diğeri daha çok bir Agahta Christie romanından uyarlanmış filmlerdeki dedektiflere benzer duruyor. Bizde o tarzda o havada o yaklaşımda polis olduğunu pek sanmıyorum. Bu açıdan tabi gerçekçilik anlamında biraz falsoluyor ama olur o kadar artık. Cansu polis çok komik ve oldukça iyi oynamış rolünü. Hele kaba çirkin polis küfür ediyorken gözlerinin bir büyümesi var öldüm gülmekten. Ayrıca Binnur Kaya dehşetli oynamış. O kısacık sahnelerinde öttürmüş yani. Dehşetli komik, nedir o bakışlar öyle hele o kapı aralığından bakış falan of of… Oyuncularımız zaten bizim acayip. Yani çok iyi oyuncuları olan bir ülkeyiz diye düşünüyorum. Çok yüksek seviyedeler bir çoğu.
  Seyredin bence. Bilmek lazım. Dursun kafada…

 2. Yusuf dedi ki:

  5 puan bile etmez. iki odada çekilmiş, bir sürü oyuncu var diye izlenir demişler ama, ilk 5 dakika hani bune böyle diyorsunuz ya, öyle devam ediyor.